50230. Jørgen Glob (1913-1988): To landskabsmalerier (2)

Sommerlandskab 79 x 93 cm, og efterårstræer 40 x 56 cm. Olie på lærred.
Sign. Jørgen Glob

Varenr. 50230

6 December 2017 19:54

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 550 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

SBU550 DKK2017-12-06 19:24
4165500 DKK2017-12-06 18:25
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms