49838. Jørgen Waring: Vinterlandskab

Olie på lærred. Sign. J. Waring ?8. 60 x 80 cm

Varenr 49838

6 December 2017 19:58

Vurdering 1500-1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms