49839. Jørgen Waring (f. 1938): Tidligt forår

Olie på lærred. Sign. J. Waring 68. 60 x 80 cm

Varenr 49839

6 December 2017 20:01

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

229991.000 DKK2017-12-06 19:59
4953950 DKK2017-12-06 19:58
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms