50029. Vægspejl i Louis XVI-form

Ramme rigt udskåret og forgyldt. 102 x 63 cm

Varenr 50029

6 December 2017 19:59

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 2.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 2400 DKK

196722.000 DKK2017-12-06 13:27
251.900 DKK2017-11-22 12:00
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms