49613. Chaiselong

Udskåret sortmalet stel med forgyldte udskæringer, ryggen med udskåret, forgyldt svane. Betrukket med sort silke med gyldne kranse.
L. 180, d. 72 cm

Fin stand med minimale brugsspor

Varenr 49613

6 December 2017 20:01

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 2.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

223702.000 DKK2017-12-04 22:08
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms