46802. Dea Trier Mørch: Dvale

Litografi, 55 x 66 cm. Sign. DEA 107/3500. 1986

Varenr 46802

13 December 2017 20:17

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 175 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 300 DKK

6240175 DKK2017-12-13 20:14
19013150 DKK2017-12-13 19:44
 150 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms