46803. Dea Trier Mørch: Dvale

Litografi, 55 x 66 cm. Sign. DEA 241/3500. 1986

Varenr 46803

13 December 2017 20:18

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 150 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 300 DKK

19013150 DKK2017-12-13 19:45
 150 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms