46808. Tage Stentoft (1924-): Konkylier med mere

Litografi, rammemål 51 x 61 cm. Sign. Tage Stentoft 77

Varenr 46808

13 December 2017 20:20

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 200 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 400 DKK

1759200 DKK2017-12-07 12:52
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms