49740. Rudi Olsen (1937-2000) CD: To litografier

Komposition, 3-14 sign. Rudi 1979, samt komposition med nøgen kvinde 22-60, sign. Rudi 1976, begge i massivt Paduk trærammer rammemål begge: 72 x 52 cm. (2)

Varenr 49740

13 December 2017 20:22

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms