50613. Kommode af mahogni

Hjørnesøjler med bronzekapitæler, øverste skuffe med kannelleringer, tandsnit øverst. 19. årh. Antagelig nyere ben. 75 x 48 cm, H. 91 cm

Brugsspor, skader på lister, revner i finer

Varenr 50613

13 December 2017 20:27

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.700 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

56431.700 DKK2017-12-13 17:13
18341.600 DKK2017-12-10 12:13
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms