50010. Stort spejl med tilhørende konsol til vægmontering

Spejl i forgyldt ramme med topskæring i form af muslingeskal, rocailler med mere. Konsologså rigt udskåret og med hvid marmorplade. Spejl 171 x 72 cm. Konsol, noget vakkelvoren.

Varenr. 50010

13 December 2017 20:29

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms