49172. Fire stole af træ og lakeret metal

Stel af blåmalet metal, sæde og ryg af lamineret træ. Stemplet i bunden MH ..møbler?

Brugsspor, sæder og rygge pæne, stel med skrammer.

Varenr. 49172

13 December 2017 19:36

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms