50170. Niels Hansen: Landskab, kystlinie

Olie på lærred, 60 x 75 cm. Sign. Niels Hansen 26

Varenr. 50170

13 December 2017 20:48

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 1.200 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

221761.200 DKK2017-12-12 11:36
1781.100 DKK2017-11-29 15:11
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms