50169. Victor Brockdorff (1911-1992): Børneportrætter, dreng og pige (2)

Olie på lærred. 41 x 33 cm, sign. V. Brockdorff -65 og -68

Varenr 50169

13 December 2017 20:49

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms