48959. Svensk kunstner: Parti fra Risholm ved Leksand

Olie på lærred. Sign. Skoglund -27. 35 x 42 cm

Trænger til rens

Varenr. 48959

13 December 2017 20:50

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 300 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

3615300 DKK2017-12-13 20:48
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms