48959. Svensk kunstner: Parti fra Risholm ved Leksand

Olie på lærred. Sign. Skoglund -27. 35 x 42 cm

Trænger til rens

Varenr 48959

13 December 2017 20:50

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 300 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

3615300 DKK2017-12-13 20:48
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms