48872. Anthonore Christensen (1849-1926): Mand og kvinde på tur blandt ruiner

Olie på lærred, 31,5 x 29 cm, sign. monogram -26

Varenr 48872

13 December 2017 20:52

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 750 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18836750 DKK2017-12-13 20:13
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms