48872. Anthonore Christensen (1849-1926): Mand og kvinde på tur blandt ruiner

Olie på lærred, 31,5 x 29 cm, sign. monogram -26

Varenr 48872

13 December 2017 20:52

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 750 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18836750 DKK2017-12-13 20:13
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms