48873. Jens Sinding Christensen (1888-1980): Kanalparti

Olie på lærred, 32,5 x 46 cm, sign. monogram

Varenr. 48873

13 December 2017 20:53

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms