48874. Chr. Møllgaard: Skonnert i hård sø

Olie på lærred, 35 x 48 cm, sign. Chr. Møllgaard

Varenr 48874

13 December 2017 20:53

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 375 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 700 DKK

20XPQ535375 DKK2017-12-13 16:52
20748350 DKK2017-12-06 21:10
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms