48875. Christian Aigens (1870-1940): Landevej

Olie på lærred, 47 x 55 cm., sign. Chr. Aigens

Varenr. 48875

13 December 2017 20:54

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms