48876. Bosevang: Frederiksberg Slot

Olie på lærred, 57 x 38 cm, sign. Bosevang 1920

Varenr 48876

13 December 2017 20:54

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms