48877. J. B. Debois: Pinseliljer i vase

Olie på lærred, 41 x 30,5 cm, sign. J. B. Debois

Varenr. 48877

13 December 2017 20:55

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms