48878. Agn. Krag: Blomster i vase

Olie på lærred, 22 x 28 cm, sign. Agn. Krag

Varenr. 48878

13 December 2017 20:58

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 500 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22644500 DKK2017-12-13 20:54
ALIAS25542500 DKK2017-12-13 20:56
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms