48878. Agn. Krag: Blomster i vase

Olie på lærred, 22 x 28 cm, sign. Agn. Krag

Varenr 48878

13 December 2017 20:58

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK 500 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22644500 DKK2017-12-13 20:54
ALIAS25542500 DKK2017-12-13 20:56
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms