49853. Søren Edsberg (1945-), Sortbrogede kvier og hest på strandeng

Olie på lærred. 70 x 100 cm, sign. Edsberg

Varenr. 49853

13 December 2017 20:55

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

190451.000 DKK2017-12-06 19:04
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms