50336. Ubekendt: Interiør fra Hagemanns kollegium

Figurer i samtale omkring et bord. Olie på lærred. Sign. CH. 97 x 112

Varenr 50336

13 December 2017 20:56

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.000 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

188361.000 DKK2017-12-13 20:41
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms