50336. Ubekendt: Interiør fra Hagemanns kollegium

Figurer i samtale omkring et bord. Olie på lærred. Sign. CH. 97 x 112

Varenr 50336

13 December 2017 20:56

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.000 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

188361.000 DKK2017-12-13 20:41
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms