50336. Ubekendt: Interiør fra Hagemanns kollegium

Figurer i samtale omkring et bord. Olie på lærred. Sign. CH. 97 x 112

Varenr 50336

13 December 2017 20:56

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

188361.000 DKK2017-12-13 20:41
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms