50449. Ubekendt Kunstner: Kanalparti med båd

Olie på lærred. Usign. 50 x 70 cm

Varenr. 50449

13 December 2017 20:58

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms