50510. Carl Neumann (1833-1891): Marine, aftenlys

Usigneret, betegnet på blændrammen Carl Neumann 1874. Olie på lærred. 35 x 52 cm

Varenr 50510

13 December 2017 20:58

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.700 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

182921.700 DKK2017-12-13 18:38
3401.600 DKK2017-12-13 15:37
BB23231.000 DKK2017-12-06 22:20
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms