50349. Reinholdt-Nielsen (1891-1984): Dyrehaven parti

Olie på lærred sign., 54 x 65 cm.

Varenr. 50349

13 December 2017 20:59

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 600 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

221600 DKK2017-12-13 16:27
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms