49963. Vilhelm Jensen: Majdag i Engen

Olie på lærred, 30 x 44 cm. Br. Trolleborg 1905. Sign. monogram V.P.J. 05

Varenr 49963

13 December 2017 21:00

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms