50659. Art deco skænk

På stel med lige firkantede ben, to døre bag hvilke hylder og en skuffe. Fronten fineret med skråt og spejlskåret finer. Ca. 1940
Længde 168, dybde 53, højde 85 cm

Varenr. 50659

13 December 2017 19:45

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 750 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

19107750 DKKOnsdag 18:02
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms