48993. Guillaume Corneille (1922-2010): Sol, fugl og mennesker

Litografi, rammemål 97 x 77 cm. Sign. Corneille 2001 27/200

Varenr. 48993

13 December 2017 19:53

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms