49167. Ubekendt: Suite på tre kompositioner (3)

Radering og akvarel. sign. HE-00 E.T. Lysmål 13 x 14,5 cm

Varenr 49167

13 December 2017 19:56

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25405400 DKK2017-12-09 15:17
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms