49167. Ubekendt: Suite på tre kompositioner (3)

Radering og akvarel. sign. HE-00 E.T. Lysmål 13 x 14,5 cm

Varenr. 49167

13 December 2017 19:56

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 400 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25405400 DKK2017-12-09 15:17
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms