48004. Herman Stilling (1925-1996): Huse

Olie på lærred. 100 x 72 cm, Sign. Stilling 57

Varenr 48004

13 December 2017 19:57

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.700 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

FINURKALI1.700 DKK2017-12-13 16:05
3401.600 DKK2017-12-13 15:34
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms