48893. Thormod Kidde: Ammende kvinde

Olie på plade. 60 x 43,5 cm.
Sign. Kidde

Varenr. 48893

13 December 2017 19:57

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms