49668. Kay Simmelhag (1899-1988): Litografier (4)

Landskaber og vækster. 50 x 60 cm, sign. Kay Simmelhag. Eget tryk. Én ramme skal repareres.

Varenr 49668

13 December 2017 19:58

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 500 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms