49668. Kay Simmelhag (1899-1988): Litografier (4)

Landskaber og vækster. 50 x 60 cm, sign. Kay Simmelhag. Eget tryk. Én ramme skal repareres.

Varenr. 49668

13 December 2017 19:58

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 500 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms