48991. Maurice Estève (1904-2001): Komposition

Litografi, lysmål 35,5 x 27 cm. Sign. Estève 19/80

Varenr. 48991

13 December 2017 20:01

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 2.600 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

41652.600 DKK2017-12-13 19:59
194022.400 DKK2017-12-13 19:59
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms