48991. Maurice Estève (1904-2001): Komposition

Litografi, lysmål 35,5 x 27 cm. Sign. Estève 19/80

Varenr 48991

13 December 2017 20:01

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 2.600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

41652.600 DKK2017-12-13 19:59
194022.400 DKK2017-12-13 19:59
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms