48992. Maurice Estève (1904-2001): Komposition

Litografi, lysmål 35 x 27,5 cm. Sign. Estève 27/75

Varenr. 48992

13 December 2017 20:00

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 2.800 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

41652.800 DKK2017-12-13 19:56
SEH2.600 DKK2017-12-13 18:04
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms