49128. Per Arnoldi: Tømmerstokke

Farvelitografi. Signeret Arnoldi. Unummereret. Uden ramme. 48 x 68 cm

Varenr 49128

13 December 2017 20:01

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms