49170. Mehmed Melih Devrim Nejad (1923-1995): Komposition

Akvarel. Sign. Nejad 1956 Paris. 38 x 46 cm. Uindrammet.

Varenr. 49170

13 December 2017 20:01

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 4.400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

255244.400 DKK2017-12-13 19:58
41654.200 DKK2017-12-13 19:57
3403.000 DKK2017-12-13 15:35
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms