49385. Dronning Margrethe II: Eventyrfigurer

Kostumeudkast til balletten "Et Folkesagn".
Litografi i farver. Sign. M. 91 13/175. Lysmål 98 x 68 cm

Varenr. 49385

13 December 2017 20:02

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 800 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

20430800 DKK2017-12-13 19:33
25552750 DKK2017-12-13 12:36
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms