50034. Per Kirkeby (1938-): Komposition

Litografi, rammemål 62 x 82 cm. Sign. Per Kirkeby -78 477/500
(vandskade på baggrund)

Varenr 50034

13 December 2017 20:04

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 650 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 500 DKK

6240650 DKK2017-12-13 20:02
4165600 DKK2017-12-13 20:01
19013400 DKK2017-12-13 19:43
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms