50155. Preben Hornung (1919-1989): Komposition

Litografi, 78 x 60 cm. Sign. Hornung 13/100

Varenr. 50155

13 December 2017 20:04

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms