50156. Henning Damgaard Sørensen (1928-): Cirkelkomposition

Litografi, rammemål 68,5 x 80,5 cm. Sign. Damgaard 81. Dedikation

Varenr. 50156

13 December 2017 20:05

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms