50157. Richard Mortensen (1910-1993): Komposition

Litografi, rammemål 80,5 x 61,5 cm. Sign. Mortensen 76 28/75

Varenr 50157

13 December 2017 20:05

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.100 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

232781.100 DKK2017-12-13 12:20
254051.000 DKK2017-12-09 15:25
14435950 DKK2017-12-12 16:56
17256750 DKK2017-12-10 22:24
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms