50157. Richard Mortensen (1910-1993): Komposition

Litografi, rammemål 80,5 x 61,5 cm. Sign. Mortensen 76 28/75

Varenr. 50157

13 December 2017 20:05

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.100 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

232781.100 DKK2017-12-13 12:20
254051.000 DKK2017-12-09 15:25
14435950 DKK2017-12-12 16:56
17256750 DKK2017-12-10 22:24
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms