50157. Richard Mortensen (1910-1993): Komposition

Litografi, rammemål 80,5 x 61,5 cm. Sign. Mortensen 76 28/75

Varenr 50157

13 December 2017 20:05

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK 1.100 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

232781.100 DKK2017-12-13 12:20
254051.000 DKK2017-12-09 15:25
14435950 DKK2017-12-12 16:56
17256750 DKK2017-12-10 22:24
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms