50158. Karl Åge Riget (1933-2000): Harmonikaspiller Nr. 2

Litografi, rammemål 80,5 x 75,5 cm. Sign. A. Riget 28/90 E.T.

Varenr 50158

13 December 2017 20:05

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 500 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

14435500 DKK2017-12-12 16:55
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms