50161. Robert Jacobsen (1912-1989): Komposition

Litografi, rammemål 108,5 x 76 cm. Sign. Jacobsen 31/80 -77

Varenr 50161

13 December 2017 20:06

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.100 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

144351.100 DKK2017-12-12 16:56
254051.000 DKK2017-12-09 15:29
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms