50162. Ib Spang Olsen (1921-2012): Sovende baby

Litografi, rammemål 62,5 x 72 cm. Sign. Ib Spang Olsen

Varenr. 50162

13 December 2017 20:07

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 250 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22291250 DKK2017-12-06 22:42
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms