50162. Ib Spang Olsen (1921-2012): Sovende baby

Litografi, rammemål 62,5 x 72 cm. Sign. Ib Spang Olsen

Varenr 50162

13 December 2017 20:07

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 250 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22291250 DKK2017-12-06 22:42
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms