50417. Hans Øllgaard (1911-1969): Landskab med figurer og hund

Olie på lærred. Sign. monogram. 40 x 49 cm

Varenr. 50417

13 December 2017 20:07

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.100 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

25091.100 DKK2017-12-13 19:43
242051.000 DKK2017-12-07 09:08
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms