50417. Hans Øllgaard (1911-1969): Landskab med figurer og hund

Olie på lærred. Sign. monogram. 40 x 49 cm

Varenr 50417

13 December 2017 20:07

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.100 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

25091.100 DKK2017-12-13 19:43
242051.000 DKK2017-12-07 09:08
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms