48994. Kurt Trampedach (1943-2013): Kvindekrop

Litografi, rammemål 85 x 60,5 cm. Sign. Kurt Trampedach 77 142/150

Varenr. 48994

13 December 2017 20:08

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 1.600 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

182091.600 DKK2017-12-13 13:50
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms