49328. Poul Kastrup (1920-1987): Gadeparti, Montmarte

Olie på lærred, sign. Poul Kastrup. 82 x 65 cm

Varenr 49328

13 December 2017 20:11

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

ANDERSEN600 DKK2017-12-07 13:28
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms