49328. Poul Kastrup (1920-1987): Gadeparti, Montmarte

Olie på lærred, sign. Poul Kastrup. 82 x 65 cm

Varenr 49328

13 December 2017 20:11

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

ANDERSEN600 DKK2017-12-07 13:28
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms