49370. Sigurd Winge, Litografi

Ikaros. Rammemål: 77 x 66 cm.
Sign. Sigurd Winge -63

Varenr. 49370

13 December 2017 20:12

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms